По ОПАК Агенция "Митници" е взела 1.29 млн. лв., за да проучи как да стандартизира информационната си система и как да прехвърли някои информационни дейности на външни фирми. Митниците заедно с данъчните от години отнасят сериозни критики за липсата на връзка между електронните си бази данни, което пречи на засичането на задължения към бюджета за милиарди левове. Самата синхронизация на базата данни обаче ще трябва да се финансира отделно.
http://www.pressboard.info/preview.aspx?articleid=110759
2026: Доклад за състоянието на цифровото десетилетие
Преди 1 седмица

Няма коментари:
Публикуване на коментар